Ezúton szeretettel meghívjuk Önt a győri Széchenyi István Egyetem Belsőégésű Motorok és Járműhajtások Tanszékének (BMT) a huszonkettedik, "A jövő mobilitása" című előadássorozatára, amely az Audi Hungaria Zrt. motorfejlesztési részlegének együttműködésével csütörtökönként, 17.00 órától kerül megrendezésre.

At the beginning of 2018, KTM entered the so-called "motorcycle middle class" segment with the 800cc two-cylinder inline LC8c. The 105 horsepower naturally aspirated engine, including the periphery, was conceived as a universal basis for various vehicle concepts and was consistently designed to minimize weight and space. The presentation will explain the background of the overall package under the aspects of vehicle integration and the design of the individual engine assemblies.

Bővebb információ: Borsi Fanni, + 36 96 503 491 vagy borsi.fanni@sze.hu

plakát

Munkaszüneti nap 2019. október 23.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. október 25. - 2019. október 26.
Elektronikus ZH nap 2019. október 30. 08:00 - 15:00
Elektronikus ZH nap 2019. október 31. 08:00 - 13:00