Ezúton szeretettel meghívjuk Önt a győri Széchenyi István Egyetem Belsőégésű Motorok és Járműhajtások Tanszékének (BMT) a huszonkettedik, "A jövő mobilitása" című előadássorozatára, amely az Audi Hungaria Zrt. motorfejlesztési részlegének együttműködésével csütörtökönként, 17.00 órától kerül megrendezésre.

Sie werden erfahren wie bei AUDI AG die Entwicklung von Sonderfahrzeugen vom Konzept bis zur Gesamtfahrzeugfreigabe aussieht.

Auf die Frage "Welche Herausforderungen aber auch Chancen bringt die Zukunft?" möchten wir auch Antwort liefern.

• Wegerecht (Vorfahrt bei Blaulicht) im Verkehr mit autonomen Fahrzeugen
  • Steigende Fahrzeugausstattung vs. Elektrifizierung
  • Intelligente Streifenwagen für Roboter-Polizisten
  • Cyber-Security vs. Onlinedienste (Cyber Kriminalität)

Bővebb információ: Borsi Fanni, + 36 96 503 491 vagy borsi.fanni@sze.hu

plakát

Munkaszüneti nap 2019. október 23.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. október 25. - 2019. október 26.
Elektronikus ZH nap 2019. október 30. 08:00 - 15:00
Elektronikus ZH nap 2019. október 31. 08:00 - 13:00