Ezúton szeretettel meghívjuk Önt a győri Széchenyi István Egyetem Belsőégésű Motorok Tanszékének (BMT) a huszadik, A jövő mobilitása című előadássorozatra, amely az Audi Hungaria Zrt. motorfejlesztési részlegének együttműködésével csütörtökönként, 17.00 órától kerül megrendezésre.

Brief description of the reasons behind a significant change for Ducati: leave the V2 configuration and chose the V4 one.

Overview on the project targets and the project development (focus on engine).

Main achievements.

A short workshop on some technical details of the new engine: the twin pulse configuration and the desmo.

Bővebb információ: Novák Dóra, + 36 96 503 491 vagy novak.dora@sze.hu

plakát

Munkaszüneti nap 2019. október 23.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. október 25. - 2019. október 26.
Elektronikus ZH nap 2019. október 30. 08:00 - 15:00
Elektronikus ZH nap 2019. október 31. 08:00 - 13:00